Żarówki LED zamiast żarówek halogenowych lub ksenonowych w samochodzie – czy warto?

Żarówki LED zamiast żarówek halogenowych lub ksenonowych w samochodzie - czy warto?

Żarówki ksenonowe i halogenowe mają swoich wiernych fanów. Z czasem kierowcy, interesujący się nowoczesnymi technologiami zaczęli z ciekawością zerkać także na inne źródło oświetlenia. Mowa o takim rozwiązaniu jak żarówki samochodowe LED. Na rynku znajdziemy takie żarówki samochodowe do jazdy nocą, jak i opcje dzienne

Czy żarówki LED są rzeczywiście dla Ciebie?

W takich modelach jak żarówki ksenonowe d2s Philips Vision czy żarówki i Philips h4 x-treme vision zastosowano zupełnie inne rozwiązania niż w opcjach ledowych. W tych ostatnich mamy bowiem do czynienia z diodą, a nie z włóknem wolframowych czy gazami zapłonowymi. W rezultacie żarówki samochodowe LED to:
1. ogromne możliwości zindywidualizowania auta
Oświetlenie LED może występować w różnych kształtach co oznacza, że możemy w ciekawy sposób zadbać o to, jak prezentuje się nasz samochód;
2. żywotność, którą trudno porównać z innymi wariantami oświetlenia
Nawet osoby, które wolą zostać przy takich opcjach jak żarówki halogenowe czy ksenonowe, muszą zgodzić się z faktami, a te mówią, że wariant LEDowy nie ma sobie równych w kwestii żywotności.

Jak podjąć opłacalną decyzję zakupową? Dobrym pomysłem może być skorzystanie z profesjonalnej pomocy. W Basic oprócz wyczerpującego doradztwa możemy liczyć także na zróżnicowaną ofertę, obejmującą żarówki halogenowe osram h7, żarówki samochodowe 12v, żarówki samochodowe led.

Źródło: https://basic.com.pl

Give a Comment