Instalacje gazowe do samochodów – wybierz odpowiednią firmę!

Instalacje gazowe do samochodów – zarówno LPG jak i CNG – oznaczają spore oszczędności. Komu powierzyć montaż takiego rozwiązania? Sprawdź nasze wskazówki!

Czym wyróżnia się rzetelna firma, czyli sprawdzony montaż instalacji gazowych do samochodu

 • technologia
  Innowacyjny system montażu do pojazdów ciężarowych? Zaawansowane systemy do zasilania do silników? Współczesne przedsiębiorstwa proponujące takie rozwiązania jak instalacja gazowa do samochodu muszą być dobrze przygotowane i korzystać z nowoczesnych rozwiązań technicznych.
 • doświadczenie
  Jeśli zależy ci na tym, by montaż instalacji gazowej został zrealizowany perfekcyjnie, zweryfikuj, jakie zlecenia ma na swoim koncie firma, z którą chcesz nawiązać współpracę.
 • jakość
  Zwróć uwagę na certyfikaty i homologacje. Rzetelny podmiot w jasny sposób informuje o tych sprawach.

Instalacja gazowe do samochodów a bezpieczeństwo – zaufaj sprawdzonemu usługodawcy

Wszystkie decyzje, które podejmujemy w związku ze swoim pojazdem, powinny uwzględniać kwestie bezpieczeństwa. Mowa tu nie tylko o regularnych przeglądach, naprawach, wyborze sprawdzonych części – znaczenie ma także wybór paliwa. Na tym polu szczególnie atrakcyjnie przedstawia się instalacja gazowa do samochodu CNG.

To niezwykle bezpieczne rozwiązanie, o czym świadczy chociażby fakt, że w niektórych zakątkach świata to właśnie to paliwo stosowane jest przez służby porządkowe. Nawet w przypadku ewentualnej strzelaniny nie trzeba się bowiem martwić o to, że taki pojazd wybuchnie. Nie musimy jednak pracować w policji, by docenić bezpieczeństwo, jakie daje instalacja CNG w samochodzie. Również inni kierowcy docenią to, że:

 • CNG szybko się ulatnia, co sprawia, że nie musimy martwić się ryzykiem wybuchu;
 • CNG ma stosunkowo niską temperaturę zapłonu.

Pierwszy krok to jednak montaż instalacji gazowej w samochodzie. Profesjonaliści zadbają o to najlepiej.

Give a Comment