Każda impreza może być świetną zabawą dla uczestników

Impreza firmowa lub event rodzinny zbliża się wielkimi krokami, a my nie wiemy, w jaki sposób zabawić naszych gości? Cocktail bike w wielu przypadkach okaże się strzałem w dziesiątkę. To połączenie roweru i blendera pozwala stworzyć pyszny owocowy napój siłą mięśni własnych nóg.

 

Cocktail bike – atrakcje na imprezy okolicznościowe i inne eventy

Dobra impreza to zazwyczaj świetne towarzystwo. Najlepiej bawimy się wśród ludzi, z którymi po prostu lubimy spędzać czas. Jeśli samodzielnie konstruujemy listę gości, mamy ogromny wpływ na to, czy event okaże się sukcesem. Czasem jednak zależy nam na tym, żeby wydarzenie nieco odróżniało się od dotychczasowych spotkań. Najprostszym sposobem, żeby o to zadbać, jest wybór odpowiednich atrakcji na imprezę.

Wyzwaniem staje się tutaj dobór rozwiązania, z którego rzeczywiście będą mogli skorzystać wszyscy goście. Nikt nie lubi czuć się wykluczony, zwłaszcza na eventach, które służyć mają zabawie. Blender bike jest niezwykle prosty w obsłudze. Przepyszny, zdrowy napój mogą stworzyć zarówno przedszkolaki, jak i osoby w podeszłym wieku. Taki rower do robienia cocktaili świetnie sprawdzi się więc jako atrakcja na imprezę dla dzieci i nie tylko.

 

Atrakcje na imprezach firmowych – czy blender bike to dobra opcja?

Takie wydarzenia mają nieco inny charakter, bo lista gości nie jest wynikiem naszych preferencji. Organizując event po prostu zapraszamy osoby pracujące w danej firmie. Ryzyko, że atmosfera będzie sztywna, a goście i gościnie będą się słabo bawić, jest więc tutaj znacznie większe niż w przypadku imprez rodzinnych, czy imprez ze znajomymi. Blender bike sprawdzi się tutaj z kilku powodów:

  • angażuje wszystkie osoby
    Nie musimy martwić się tym, jak wypadniemy przed szefem lub czy nie wygłupimy się przed współpracownikami, bo korzystanie z tego specjalnego urządzenia jest łatwe i nie ma tu miejsca na żadne pomyłki i niepowodzenia.
  • sprawia radość
    Jeśli dane atrakcje na imprezy firmowe są w stanie wywołać uśmiech i rozbawienie u uczestników/uczestniczek to znak, że organizator podjął dobrą decyzję. Możliwość zrobienia cocktailu siłą własnych mięśni wywołuje żywe rozbawienie, toteż poprawa humoru i rozluźnienie atmosfery są gwarantowane.